Lucka Sládečková rozhodne patrí medzi najpríťažlivejšie ženy v našom šoubiznise. Svojimi „zázračnými“ rukami neupravuje len samú seba, ale i známe celebrity. Tentokrát sa však blondínka zverila do rúk inej osobe, ktorá na jej tele vytvorila zaujímavé dielo.

Slobodná mamička je dobre známa tým, že nemá problém verejne vyťahovať rôzne veci zo súkromia. Pravidelne tak ukazuje zábery nielen seba, ale tiež rozkošnej dcérky Lýdie. Za svoje počiny si však od nespokojných fanúšikov neraz zlízla aj poriadnu dávku kritiky.

Lucid Lydia

Negatívnym ohlasom sa Lucid nevyhla ani tentokrát, keď do éteru vypustila záber nového tetovania. Pozdĺž celého stehna si totiž nechala zvečniť obrovský ananás, ktorý doladila nápisom „Never give up/Nikdy sa nevzdávaj“. Kontroverzný obrázok však, samozrejme, neostal bez protichodných reakcií.

Dva tábory

Hoci sa nejedná o prvú „kérku“ na tele populárnej vizážistky, napriek tomu táto fotka rozdelila ľudí na dve skupiny. Niektorí totiž Lucke nezmyselný motív vyčítajú a sú presvedčení o tom, že po rokoch ho bude veľmi ľutovať.

Keď prižmúrim oči, tak to vyzerá ako popálenina. A tá spodná časť z diaľky raz bude pôsobiť ako diera v nohe, či nie? Nie je to pekné,“ okomentovala snímku rozhorčená fanúšička. „Mne osobne sa to tiež nepáči, možno iný motív,“ pridala sa ďalšia.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Lucid

Napriek kritike sa našlo mnoho ľudí, ktorí si sympatickú make-up artistku zastávali, pričom dokonca vyjadrili veľké znechutenie z negatívneho postoja neprajníkov. „Ananás – a prečo nie? Nechápem komentáre. Aspoň budete na pláži jediná s ananásom a ďalších 30 tam bude s ružami. Okrem toho také miesto, že keď človek nechce, neuvidí to tetovanie nikto. Nikdy by ma teda nenapadlo sa rozhorčovať na cudzom tetovaní, „ nechápala vyčítavé reakcie jedna z komentujúcich.

„Asi ťa prestanem sledovať… Nie preto, že by si sa mi prestala páčiť… Stále ťa zbožňujem, aj tvoju prácu a nenormálne milujem tvoj smiech. Ale strašne mi dvíhaju tlak tvoje fanynky,“ dodala otvorene ďalšia obdivovateľka. Extravagantný obrázok zdobiaci stehno talentovanej mamičky tak vyvolal väčší rozruch, než by zrejme Lucid pôvodne očakávala.

Lucid

Lucid

Zdroj/Foto: Instagram/makeupbylucid