Všetci fanúšikovia Nicki Minaj sa dočkali! Už dnes zavíta na Slovensko jedna z najpopulárnejších svetových speváčok, ktorá v Bratislave odpáli svoju veľkolepú šou. Na koncert Nicki Minaj sa chystá aj naša obľúbená vizážistka Lucia Sládečková alias Lucid, ktorá sa pri tejto príležitosti vystrojila ako pani!

Lucid patrí k špičke slovenských vizážistov, pričom nedávno sa postarala aj o dokonalý look raperky Aless, ktorú sme nedávno prirovnali k jej americkej kolegyni Nicki Minaj. Krátko nato sa na ňu ale cielene premenila i samotná blondínka.

Lucid

Pri príležitosti dnešného koncertu Nicki Minaj sa Lucid rozhodla, že sa skúsi do tejto divy prevteliť. Vzala do ruky svoje povestné líčidlá, štetce a zrazu zo seba vykúzlila dokonalú kópiu svetovej hviezdy.

,,Bola to zábava! Celý deň sme sa s babami smiali a šantili. Lepiaca páska okolo hlavy bola top. Ja si naozaj užívam, keď sa líčim a robím videá… najviac ma bavili ksichty, ktoré absolútne neviem napodobniť,“ okomentovala svoju premenu na Nicki Minaj Lucid, pričom za pozornosť stojí rozhodne aj Luckin nechtík s podobizňou speváčky. V oboch prípadoch bravúrna práca!
.

Pre viac správ SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/makeupbylucid | Foto: images6.alphacoders.com