Najznámejšia slovenská vizážistka Lucid sa pred pár dňami musela popasovať s naozaj ťažkou udalosťou. Navždy sa totiž rozlúčila s milovanou starkou. So svojimi pocitmi sa podelia i s fanúšikmi, pričom k smutným slovám pridala dva zábery z pohrebu. A to asi robiť nemala.

Lucia Sládečková aktuálne asi neprežíva najšťastnejšie obdobie, keďže prišla o starkú. Po tom, ako sme vás o tejto smutnej udalosti informovali prostredníctvom článku zverejnenom na našom Facebooku, sa pod ním nahromadilo množstvo komentárov smerujúcich k blondínkinej vizáži.

Lucid

Mnohé z vás sa pohoršovali nad tým, že sa Lucia na smútočnú udalosť vyparádila, akoby mala natáčať film a ešte si aj stihla robiť selfie. „A hlavne ten duck face je prejavom jej hlbokého smútku….. choré, že niektorí ľudia si robia reklamu ešte aj na takejto smutnej udalosti…,“ znie jedna z reakcií. „Hlavne, že vyzerá ako dokonalá smútiaca barbie…keď človek stratí blízkeho, je mu jedno, ako vyzerá, lebo to nie je dôležité. Nepotrebuje sa predvádzať…,“ napísala Zuzka. Všetky komentáre si môžete prečítať v priloženom príspevku. A čo si o tom myslíte vy? Dajte nám vedieť!

Zdroj: Facebook/Slovakwoman, Instagram/makeupbylucid | Foto: Instagram/makeupbylucid