Bývalá účastníčka Farmy Lucia Mokráňová sa oddáva aktívnemu cvičeniu a záľubu našla aj v zdravom stravovaní. Výsledok sa odrazil na jej postave, ktorá je momentálne naozaj štíhla a vyšportovaná. Mnohé ženy by pre takúto figúru doslova vraždili, no nie každý prišiel na chuť jej plochému brušku. 

Lucka je kvôli strate váhy často kritizovaná a ľudia ju vyzývajú, aby s chudnutím prestala. Exfarmárka má však iný názor. Nedávno pridala na sociálnu sieť odkaz adresovaný všetkým, ktorí majú k jej postave nejaké výhrady: „“Lucia, už nechudni, vyzeráš ako decko. Vôbec ti to nepasuje, už si moc chudá! Začni jesť! Už necvič tak moc! Už to fakt nie je pekne! Mal/a by si povedať Lucke, aby už nechudla, vyzerá choro. Nemá anorexiu?,“ porazí ma :D Toto počúvam stále dookola a už mi je to smiešne. Jem zdravo, pretože mi to chutí a cvičím, pretože je to môj životný štýl a práca. A chorá nie som :D jedine na hlavičku, ako by povedal frajer :D Takže padaj aj ty do fitka, ide leto.“

Je vidieť že Lucia na sebe naozaj maká a so svojou záľubou neplánuje prestať. Musíme uznať, že vyzerá naozaj výborne, odhodlanie a chuť robiť pokroky sa rozhodne vyplatili. Jej postava nie je dielom žiadnej hladovky, exfarmárka sa stravuje pravidelne a keď sa k tomu pridá aj správna dávka pohybu, výsledok je zaručený.

Foto: Instagram