Lucia Mokráňová sa po vypadnutí z finále reality šou Farma stala významnou tvárou slovenského šoubiznisu. Svoje koníčky premenila na prácu, ktorá ju doteraz živí, a to predovšetkým šport a trénovanie. Okrem toho sa stále venuje aj modelingu.

Obe Luckine rozvinuté povolania nedávno ohrozila udalosť, ktorú nečakala ani samotná blondínka. Na pohľad nevinný večer s priateľmi sa zmenil na drámu. Stačil len kúsok a mladá trénerka by v oblasti športu zostala odpísaná.

Počas diskotéky sa bývalá farmárka omylom zaplietla do konfliktu dvoch neznámych mužov. „Boli sme s kamarátkami na diskotéke, výborne sme sa bavili a nič nenasvedčovalo tomu, že večer skončí nešťastne,“ prehovorila pre magazín Pluska.sk.

„Ani som si nevšimla, že sa tesne vedľa mňa naťahujú dvaja chalani a jeden chcel toho druhého sotiť, ten sa uhol a plnou silou strčil do mňa,“ opisovala udalosť, ktorá zapríčinila jej škaredé zranenia.

Dohra, ktorá vyzerá ako zo zlého filmu, nakoniec dopadla lepšie, než sa na prvý pohľad mohlo zdať. „Samozrejme som hneď letela pár metrov a nešťastne som dopadla na nohu, ktorú som si vyvrtla. Udrela som si aj ruku. Bola som skrátka v nesprávnom čase na nesprávnom mieste,“ so smútkom spomínala na skoršie ukončenie večera kvôli krvácaniu a bolesti Mokráňová.

Nakoniec však našla aj pozitívnu stránku celej veci, keďže jej úraz nie je taký zlý, ako to spočiatku vyzeralo. Lucia verí, že sa čoskoro zotaví a bude môcť opäť naplno športovať. A my jej v tom držíme palce!

Foto: Instagram l Zdroj: Pluska.sk