Lucia Mokráňová sa zviditeľnila vďaka piatej sérii markizáckej Farmy. Už vtedy sa netajila tým, že účinkovaním v šou by chcela preniknúť aj do sveta šoubiznisu. Tento cieľ sa jej napokon podarilo naplniť a dnes ju sledujú tisícky ľudí – práve tých dokáže pôvabná ex-farmárka niekedy poriadne prekvapiť.

Plavovláska prišla na farmársky statok najmä s túžbou vypadnúť od zabehnutých stereotypov, nakoľko si chcela vyliečiť rany na duši po tragickej strate milovaného priateľa. Po niekoľkých nešťastných nehodách v osade jej ale prischla nálepka najčastejšie zranenej farmárky v histórii reality show. Zo zdravotných dôvodov tak napokon musela súťaž opustiť a z finančnej výhry sa netešila.

Lucia Mokranova farma

Napriek strastiplnej ceste sa však usmievavá blondínka dostala do povedomia širokej verejnosti natoľko, že sa postupne začala ocitať na televíznych obrazovkách Markízy. So slávou išiel ruka v ruke aj narastajúci počet priaznivcov, ktorých Lucia pravidelne zásobuje originálnymi príspevkami a fotografiami.

Lucia Mokranova

Známa fitnes trénerka patrí medzi ženy, ktoré sa za svoju postavu hanbiť určite nemusia. Hoci v minulosti bojovala s nadváhou, dnes je z nej príťažlivá kočka, ktorá sem tam rada provokuje. Najnovší záber mladej krásky odetej do dierkovaných pančušiek tak rozhodne patrí do kategórie pikantejších fotiek. Avšak čo je ešte zaujímavejšie, je Luckina poloha hadej ženy. Dokázali by ste to, čo ona na svojej šťavnatej snímke?

Šťavnatý záber Lucie Mokráňovej nájdete —TU—

Zdroj/Foto: Instagram/luciamokranova