Lucia Mokráňová tvorí už nejaký ten piatok pár s fitness trénerom Petrom Pätoprstým. Slovenský bulvárny denník sa však rozhodol priniesť trošku „vzrušenia“ do jej vzťahu a vyrukoval s informáciu, že známa EXfarmárka má nového priateľa. Jej reakcia na seba nenechala dlho čakať!

Najznámejší bulvárny denník na Slovensku prišiel s informáciou, že Lucia Mokráňová mala na jednej televíznej akcii extrémne blízko k Mikimu Ferleťákovi. On sa rovnako ako Mokráňová preslávil účasťou v reality šou Farma. Podľa spomínaného denníka mala fotka, na ktorej Ferleťák drží Mokráňovú v náručí, nasvedčovať tomu, že je medzi nimi čosi viac, než len kamarátstvo. K spomínanej snímke a k celému „novému vzťahu v našom šoubiznise“ sa Lucia Mokráňová na Instagrame vyjadrila nasledovne:

„Ja by sem se jen chtela vyjadrit k tomuto :) Wtf?! Ano, Miki je muj nej kamos, farmarsko-kamaradka laska, co mi dala farma, uz pres rok. Blizky clovek a v podstate muj kolega, haha. Mame spolecnou pracu a nase povinnost je bavit lidi, vas :) nic jine za tim nehledejte..?? mame milion akcii a jeste nas spolu x krat uvidite.. takze asi tak:)
Ps: vy nemate v praci cloveka, ktery vam je bliz? Jako brat, nej kamos, atd?! :) podle me je to uplne normalni.. :) Kazdy mame doma svoje :) takze nic se nemeni.. #hybsaslovensko“

Zdroj|Foto: Instagram