Lucia Mokráňová sa netají tým, že túži po tom, aby boli s priateľom Martinom manželia. Prsteňa sa však kráska zatiaľ ešte nedočkala. Čo si už ale vyskúšala, sú nádherné biele šaty, v ktorých vyzerala ako dokonalá nevesta.

Koniec mája sa niesol v znamení pompéznych detských osláv známych krások. 3 sviečky si sfúkla na torte nielen dcérka speváčky Moniky Bagárovej, ale aj dcérka influencerky Lucie Mokráňovej.

Ako už pri vzácnych príležitostiach býva moderným zvykom, Lucka s rodinkou sa postavili pred objektív a profesionálna fotografka Zuzana Jánošová im na Taline 3. narodeniny spravila nezabudnuteľnú pamiatku. Malá oslávenkyňa vyzerala v bielych šatočkách ako skutočná bábika! A aby ladila so svojou maminou, po róbe v rovnakej farbe siahla aj populárna exfarmárka. Blondínka zvolila dlhé princeznovské šaty, v ktorých by sa mohla, keď príde ten správny čas, pokojne postaviť i pred oltár.

,,Ach..❤️ chcem toho napísať strašne veľa, ale už teraz som dojatá… Vôbec som si nevedela predstavit, že aké to bude, keď sa stanem mamou, teraz si neviem predstavit byť len pár hodin bez teba. Krásne narodeninky, láska moja, budem Ťa chránit celý život,“ napísala obľúbená influencerka k rozprávkovým záberom. Talinke prajeme dodatočne všetko naj!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagran/luciamokranova, zuzana.janosova.portraits