Súčasťou jarnej programovej štruktúry TV Markíza sa stal aj nový projekt Klamstvo, ktorého ústrednou témou je znásilnenie. Herci sa pasujú s neľahkými úlohami – Ľuboš Kostelný dokonca tú svoju spočiatku ani nechcel prijať.

Hlavnými postavami dramatického seriálu Klamstvo sú Tomáš Maštalír alias chirurg Andrej a Monika Horváthová, ktorá stvárňuje učiteľku Lauru. Do deja postupne pribúdajú nové postavy a spolu s nimi ďalšie šokujúce zápletky.

klamstvo

Do kontroverzného príbehu ústredného protagonistu, ktorého záľubou je znásilňovanie, vstúpil jeho spolužiak z vysokej školy s podobným koníčkom, Oliver. Toho stvárňuje Ľuboš Kostelný. Vynikajúci herec však veľmi zvažoval, či príjme rolu zvráteného muža, ktorý zneužíva chlapcov.

,,Dokonca sme mali aj rozhovor veľký s režisérom Braňom Mišíkom, že či do toho pôjdem alebo nepôjdem. Lebo najprv som bol tak, že áno, a potom som to celé zhodnotil a nechcel som byť spájaný s takým niečím. Za hranou, ako robí tento Oliver,“ vyjadril sa v rozhovore pre web Markiza.sk Ľuboš. Režisér ho napokon presvedčil.

„Mal som scénu, kde vlastne znásilňujem mladého chalana. Prišiel Kubo z Banskej Bystrice, mladý herec. A mne bolo oveľa horšie ako jemu celé to nejako zvládnuť a nejak ten čin stvárniť,” uviedol seriálový predátor. Napriek dlhoročným skúsenostiam s rôznymi úlohami sa rodákovi z Martina zábery v Klamstve natáčali naozaj nepríjemne, aj keď reálne išlo na pľaci „iba“ o bozky. Ostatok už tvorcovia nechali na divákov.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Markiza.sk, Instagram/tvmarkizaofficial