Ani sa nenazdáme a opäť tú máme deň, počas ktorého si všetci pripomíname to, aké sú naše mamy úžasné. Ženy, ktoré sú najlepšími priateľkami a najbližšími stvoreniami, sa snažíme obdarovať kvetmi, čokoládou alebo jednoducho prekvapiť niečim, čo majú rady a poďakovať im za to, čo všetko pre nás robia. Tak čo, máte už pre tú svoju nejaký darček? 

Aký krajší dar môžete dať svojej mame, ak nie spoločne strávený čas plný pohody, smiechu a nezabudnuteľných chvíľ? Na deň matiek si skúste vyhradiť čas len pre ňu a urobte si babský večer s fľašou vínka pri filmoch, ktoré dokonale vystihujú tento významný sviatok. Ponúkame vám niekoľko tipov, ktoré sú ideálne práve pre tento deň a zachytávajú vzťahy medzi matkami a ich deťmi. Tak príjemné pozeranie a prajeme šťastný deň matiek! :)

Deň matiek

Existuje snáď niečo lepšie, ako si na deň matiek pozrieť práve film ,,Deň matiek“? Táto komédia zobrazuje rôznorodé vzťahy medzi matkami a ich deťmi, taktiež ich život, ktorý je často pestrý a zábavný. Film poukazuje aj na to, ako môžu vyzerať kompletné rodiny, ale aj strasti a útrapy slobodnej matky.

Druhá alebo prvá

Film, ktorý by si mala pozrieť každá z vás. Je to príbeh o tom, čo sa v skutočnosti môže udiať v rodine, keď sa rodičia detí rozvedú. Zaujímavé je taktiež vykreslenie myšlienky, aké to je, keď sa iná žena snaží prebrať úlohu ich matky.

Strelený piatok

Režisér tejto komédie vystihol generačný konflikt v rodinách najlepšie, ako sa len dalo. Taktiež poukazuje na to, že vzťah matky a dcéry nie je vždy prechádzka ružovou záhradou, pretože život s tínedžerom dá niekedy poriadne zabrať.

Mamma Mia

Film plný skvelej hudby, ktorý je predovšetkým o slobodnej matke a jej dcére, ktorá sa konečne plánuje vydať, no predtým sa chce ešte dozvedieť, kto je jej skutočným otcom. Ak ste ho ešte nevideli, vaša mama si ho určite zamiluje! Veď povedzme si pravdu, kto by nemal rád skupinu ABBA a jej najväčšie hity? :)

Vydáš sa a basta!

Príbeh mladých žien a ich matky, ktorá chce pre svoje dcéry len to najlepšie, a to znamená, aby sa vydali čo najskôr. S prvými dvoma to ide ako po masle, no s treťou dcérou to bude už o čosi ťažšie.

Video/Foto: YouTube