Fanúšikovia reality šou Love Island sa dočkali! V pondelok si na platforme Voyo našli pilotnú epizódu 3. série pikantného projektu natáčaného na Kanárskych ostrovoch a spoznali prvých päť dvojíc.

Ani tentokrát v luxusnej vile nechýbajú krásne tváre a super telá. Produkcia sa účastníkov snažila namiešať tak, aby divákom ponúkla z každého rožku trošku. Severské typy, exotika, nežnosť i drsnosť.

Azda najviac ľudí zaujímalo, s kým sa spojí podnikateľka a influencerka Ráchel Karnižová, ktorá si len nedávno prešla ťažkým a medializovaným rozchodom so spevákom a moderátorom Tomym Kottym. Ako sa dredatá červenovláska vyjadrila, o zlých chlapcov už záujem nemá.

Keď ohnivá dračica pred sebou zbadala romantického Slováka Lua, ktorého moderátorka Zorka označila za najkrajšieho dvojníka Harryho Pottera, neváhala vykročiť na srdiečko. A mala šťastie, Lu si vybral práve ju. Ráchel tak tvorí pár s podľa divákmi najsympatickejším mužom v hre, pričom ona sama ho spolu spolu s ostatnými dievčatami označila za úplného „ňuňu.“ Snáď to teda dvojici vydrží čo najdlhšie.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Adriana a Claude

Venis a Sandro

Mariam a Honza

Majka a Chris

Ráchel a Lulove island 3

Zdroj/Foto: Voyo, Instagram/loveislandcs