Stále ste ho nestretli? Teraz budete možno opäť o kúsok bližšie k svojmu snu naďabiť na herca Maria Cimarra, ktorý sa aktuálne už druhý týždeň nachádza na Slovensku. Redakcia portálu Topky.sk totiž priniesla zábery z miesta, kde by sa mal krásavec zo Skrytej vášne často zdržiavať.

Naša malebná krajina sa hviezde telenoviel očividne zapáčila. Trávi tu totiž už druhý týždeň, počas ktorého obohacuje svoj Instagram o zábery zo Slovenska, pričom jeden pikantný by sa vám mohol páčiť azda najviac.

Slovenské fanúšičky si Mario Cimarro omotal okolo prsta ešte viac, keď zverejnil video, v ktorom v našom jazyku hovorí „Ľúbim ťa“. Ak aj vy ste zo seriálového Juana Reyesa namäkko a rady by ste sa dostali do jeho prítomnosti, len neviete ako a kde, možno vám v love na herca pomôžu zábery, ktoré zverejnili Topky.sk. 47-ročný playboy vraj najprv z prítomnosti fotografov nadšený nebol, no po krátkej chvíli poľavil. „Po krátkom pokeci si Mario s naším fotografom priateľsky a s úsmevom na rozlúčku udreli päsťami a lámač ženských sŕdc sa odobral ďalej,“ píšu Topky.

Mario Cimarro

Ako známy bulvárny web informuje, práve na mieste, kde ho fotograf zachytil, sa má kučeravý Mario pohybovať pomerne často. Takže ak na zverejnených snímkach spoznáte lokalitu, herca si sem môžete prísť počkať i vy. Potom sa nám nezabudnite pochváliť  fotkami, nech máme čo závidieť. 🙂

Mariove zábery z Bratislavy si môžete pozrieť — TU —

Zdroj: topky.sk | Foto: Instagram