Drsná reality šou má za sebou poriadne dramatický duel. V stodole sa tentokrát proti sebe postavili dve blonďavé krásky Lívia Chvostíková a Dada Urbanová. Po napínavom boji opustila hru krásna Lili z Považskej Bystrice, a tak sme sa ju rozhodli okamžite vyspovedať. 

Chvostíková prišla na Farmu v štvorčlennej skupinke „banditov“, pričom sa na televíznych obrazovkách zdržala približne jeden mesiac. Počas tejto doby si v nekompromisnej hre našla mnoho priateľov, dokonca sa častokrát zdalo, že i lásku na celý život. Jej sympatie k Michalovi však ležali v žalúdku mnohým súperom.

„Ľuďom tam očividne vadilo, že sme s Michalom trávili spolu čas. Nikomu sme tam neublížili a stále nás ohovárali,“ vyradená Lívia nám odhalila svoj názor na vzniknuté taktizovanie, ktoré sme častokrát mohli vidieť i na vlastné oči.

Okrem toho uviedla aj fakt, že po príchode domov ju čakal poriadny šok. „Prekvapilo ma veľa vecí, hlavne to, ako sa ľudia tvárili, že je všetko v poriadku a pritom poza chrbát ohovárali a vytvárali intrigy,“ vyjadrila sa na stranu svojich súperov.

Napriek sporom s niektorými hráčmi však priznala, že rozhodnutie nastúpiť do reality šou neľutuje a s nástupom späť na Farmu by tak problém nemala, avšak len za jednej podmienky. „Určite by som sa vrátila, ale s tým, keby tam neboli určité osoby,“ podotkla Lili so smiechom, pričom nám prezradila nielen pohľad na účinkovanie ostatných, ale aj jej vlastnú prezentáciu pred širokou verejnosťou.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Moje účinkovanie na Farme vnímam pozitívne, konkrétne osobne som sa ešte nestretla s negatívnymi reakciami a bola som sama sebou, takže som sa na nič nehrala,“ uviedla na vlastnú osobu, čím svojím spôsobom naznačila, že city k Michalovi neboli žiadnou hrou na diváka.

A ako je to medzi ňou a Gajdošechom po ukončení natáčania drsnej reality šou? Na túto otázku nám Lili zatiaľ poskytnúť odpoveď nechcela – zrejme práve z toho dôvodu, že model oficiálne Farmu neopustil, a tak by sa mohlo jednať o porušenie zmluvných podmienok. Avšak uviedla, že sa o jej vzťahu s Michalom dozvieme viac už čoskoro.

Zdroj: SlovakWoman.sk | Foto: Instagram/ Farma, TV Markíza