Vo Farme X sa síce dlho neohriala, no stačilo jej to na to, aby si získala priazeň množstva fanúšikov, ktorí ju sledujú aj preto, aby sa mohli pokochať jej ladnými krivkami. Najnovšie Lívia Chvostíková podráždila pánske oči, keď publikovala pár záberov svojho zadočku.

Lívia zavítala do Farmy X s miernym oneskorením ako banditka. Avšak hneď padla do oka viacerým farmárom, z ktorých si najviac získal jej srdce Mišo Gajdošech. Napriek tomu, že to na statku vyzeralo na lásku, vonku sa ich cesty rozišli a blondínka ostala s modelom len kamarátka.

livia miso

Kráska z Považskej Bystrice sa pred kamerami netajila tým, že má vzťah k fitku, čo bolo vidno aj na jej peknej postavičke. Tú však mala väčšinu času zahalenú, čo sa nedá povedať o Liliných najnovších záberoch, pri ktorých dozaista padla slinka nejednému pánovi.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Lívia sa totiž vybrala za relaxom na nejaký ten wellnesík, odkiaľ sa s fanúšikmi na Instagrame podelila o pár pohľadov na svoj guľatý zadoček v plavkách. Nuž musíme uznať, že drina vo fitku sa vypláca, pričom exfarmárka môže byť skvelou inšpiráciou pre všetky dámy, ktorým sa do cvičenia veľmi nechce.

Líviin zadoček si môžete pozrieť — TU —

Zdroj/Foto: Instagram/livustek