Lívia Chvostíková zavítala do reality šou Farma ako jedna z banditiek, pričom príchodom očarila hneď dvoch súťažiacich. O pozornosť mladej blondínky súperil aktuálny víťaz Dominik Porubský s modelom Michalom Gajdošechom, ktorému sa jej sympatie nakoniec podarilo získať na svoju stranu.

Lívia po živom vysielaní veľkolepého finále schytala verejnú kritiku za to, že vraj v duelovej stodole ukázala zopár kíl naviac. Nám sa však na daných záberoch teda žiadny náznak „pribratosti“ skutočne nájsť nepodarilo, pričom sme vás o farmárkinej promptnej reakcii na dané osočovanie informovali v článku, ktorý nájdete >>>TU<<<.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Po nechutnej publikácii Líviinej vraj „pribratej“ postavy sa kráska z Považskej Bystrice rozhodla zverejniť fotografiu, kde skutočne dokázala, že žiadne kilá naviac neskrýva. Ex-farmárka totiž odhodila zábrany, trošku podráždila mužov v radoch jej sledovateľov a možno i inšpirovala ženy k cvičeniu.

Na fotografii môžeme vidieť Lilinu vymakanú postavu len v spodnom prádielku, pričom mnohé zo žien by takúto snímku ukázali len svojej drahej polovičke. Blondínka z Farmy sa však nemá za čo hanbiť, a tak si jej fotku môžete pozrieť rovno >>>TU<<<!

Foto: Instagram/Lívia Chvostíková, Facebook/ Farma