Účastníčka jubilejnej série markizáckej Farmy sa preslávila nielen sympatickým vzhľadom a bohatou charizmou, ale i románikom s farmárom Mišom Gajdošechom. Hoci sa po skončení šou Lívia Chvostíková z prostredia televíznych kamier stiahla, na sociálnych sieťach zostala veľmi aktívnou. Najnovšie fanúšikov milo prekvapuje vydarenou premenou.

Mladá banditka si takmer bezprostredne po príchode na statok srdcia farmárov dokonale získala, pričom najviac učarovala populárnemu modelovi Michalovi. Hoci tento vzťah cez brány rybárskej osady neprešiel, dvojica vraj dodnes udržuje priateľský kontakt.

Livia a Miso

Lili sa aj niekoľko mesiacov po vypadnutí zo súťaže u publika teší veľkej priazni – na Instagrame ju už sleduje viac ako 23 tisíc obdivovateľov. Práve tí si nemohli nevšimnúť fakt, že bývalá farmárka v poslednej dobe vyzerá akosi inak a doslova zreje do krásy.

Livia Chvostikova

Najnovší príspevok tak celkom jasne dokazuje, že dračica z Farmy sa po absolvovaní predošlých úprav rozhodla podstúpiť ďalší zákrok tváre. Plavovláska tak bez váhania odhalila pravdu a ukázala sa tesne po úspešnej úprave zovňajšku.

,,Konečne môžem povedať, že moje pery nevyzerajú len ako dve čiarky. Sú krásne vytvarované,“ napísala sympatická blondínka k fotke, na ktorej ukázala výsledok celej premeny. Treba uznať, že Lívii to s plnšími perami veľmi pristane!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

lili z farmy

Zdroj/Foto: Instagram/livustek