Fanúšikovia seriálu Oteckovia si opäť prídu na svoje! Do deja plného lásky a napätia vstúpi nová postava, pričom jej tvár je viac ako povedomá. Modro-žltej televízií sa totiž do úspešného projektu podarilo získať hereckú legendu slovenskej scény!

V tretej sérií Oteckov sa herecké obsadenie pomenilo viac než dosť. Okrem toho, že odchádza stálica Mária Bartalos stvárňujúca Lindu, sa najnovšie postaví pred kamery aj ostrieľaná herečka Božidara Turzonovová (76).

Božidara patrí medzi hereckú „topku“ na Slovensku, pričom si ju väčšina divákov môže pamätať najmä zo seriálu Panelák, vysielaným konkurenčnou stanicou. Podľa najnovších informácií sa jej návratu neteší len samotná Markíza, ale aj noví kolegovia.

A akú úlohu získala Turzonovová v najnovších epizódach? Ako sa dalo očakávať, bude sa jednať o slušnú a distingvovanú dámu menom Judita König. Tá sa bude snažiť našich „stálych hercov z Oteckov“ vychovať k slušnému správaniu a poriadnej etikete. V skratke povedané, Božidara prišla urobiť poriadok, ako sa patrí!

Zdroj: Cas.sk | Foto: Facebook, YouTube