Seriál Oteckovia síce aktuálne nemôžeme vidieť na našich televíznych obrazovkách kvôli krátkej pauze po ukončení druhej série, počas ktorej ho nahradí relácia Rodinné prípady, avšak i tak sa tvorcovia postarali o to, aby naň diváci za pár týždňov nezanevreli.

Okolo obľúbeného rodinného seriálu je momentálne poriadne dusno. Len nedávno sme vás informovali, že už v januári budeme môcť vidieť pokračovanie príbehov našich známych postáv, avšak s jedným malým háčikom. Z deja odíde Mária Bartaloš stvárňujúca Lindu kvôli tomu, že herečka čaká svoje prvé bábätko.

Ak ste však sklamaní z toho, že sympatická Mary končí v Oteckoch, nezúfajte. Na scénu totiž zavíta ďalšia a úplne nová postava, pričom to s ňou niektorí herci vôbec nebudú mať jednoduché. Je to totiž ešte len malé dieťatko.

Pokiaľ ste videli poslednú epizódu druhej série, určite vám neunikol Luciin pôrod v aute. Herečke Monike Hilmerovej tak pribudne v úlohe ďalšie dieťatko, a to konkrétne dcérka menom Vlaďka. Jej prvé zábery si môžete pozrieť v článku nižšie.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Facebook,Instagram/Oteckovia, TV Markíza