Fanúšikovia markizáckeho trháku Oteckovia v posledných dňoch neriešia nič iné, len odchod milovanej učiteľky Lindy. Hoci sa mnohým nápady scenáristov veľmi nepozdávali, koniec účinkovania Márie Bartalos v seriáli je nezvratný. Dokonca sme sa dozvedeli, kedy a ako presne sa Tomášova láska z deja vytratí.

Napriek tomu, že tehotenstvo populárnej krásky mnohých veľmi potešilo, s touto radostnou správou bolo spojené aj nepríjemné ukončenie účasti Mary na natáčaní úspešnej rodinnej snímky. Sympatická učiteľka z materskej školy, respektíve aktuálne už družinárka tak musela za uplynulý týždeň vykonať viaceré rozhodnutia, aby sa z príbehov o štyroch obľúbených oteckoch mohla postupne vytratiť.

oteckovia

Keďže sa nečakané zblíženie seriálovej Lindy s bývalým partnerom Jarom s veľkým nadšením u divákov nestretlo, prichádza na rad omnoho prijateľnejší scenár. Ako už bolo naznačené, usmievavá kráska si plánuje dokončiť štúdium, kvôli ktorému by sa mala odsťahovať na opačný koniec Slovenska.

linda tomas

Hoci môžu byť niektorí diváci vďaka uplynulej epizóde presvedčení, že Tomáš s Julkou by na východ krajiny mohli s Lindou poputovať tiež, k spoločnému odchodu napokon zrejme vôbec nedôjde. Príbeh totiž definitívne opustí len tmavovláska, a to dokonca už v najbližšom dieli!

Kompetentní z modro-žltej televízie prezradili nielen, akým spôsobom rozlúčka s Mary Bartalos prebehne, ale tiež na povrch vyplávala informácia o tom, kedy k poslednej klapke s prominentnou tehuľkou dôjde. „Lindinou túžbou je stať sa učiteľkou v škole, preto sa rozhodne ďalej študovať, aby si tento sen splnila. A keďže sa jej naskytne príležitosť v Košiciach, využije ju,“ povedala v rozhovore pre Nový čas PR manažérka Markízy Adriana Podobová. Úplne posledná scéna s Mary by tak mala byť odvysielaná už tento pondelok.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

bartalos

Zdroj: Cas.sk | Foto: Instagram/Oteckovia, YouTube