Dáva zmysel, že prvorodený potomok jedného z najsexy mužov planéty, Johnyho Deppa a francúzskej senzácie, Vanessy Paradise, nebude žiaden outsider, aspoň čo sa týka štýlu.

Lilly sa narodila 27. mája 1999 a aj keď má len 15 rokov, povráva sa, že bude ďalšou módnou ikonou. A bodaj by aj nie, keď má také skvelé gény. S jej mladším bratom bola, na rozdiel od iných celebritných detí, držaná rodičmi od žiarivých reflektorov čo najďalej a prvýkrát sa na verejnosti oficiálne objavila na nedávnej prehliadke značky Chanel aj so svojou mamou, kde si vyslúžila veľkú pozornosť. To ju však neochránilo pred hektickým detstvom, kedy pravidelne absolvovala trasu Francúzsko – L.A., kvôli vyťaženým rodičom. Po 14 rokoch sa však Vanessa a Johny rozišli a ich deti tak trávili väčšinu času už len v L.A., kde navštevujú jednu z prestížnych škôl. Aj keď sa možno zdá, že Lilly bude rovnaký rebel ako jej otec, nie je tomu celkom tak. V škole je obľúbená hlavne medzi učiteľmi, kde dosahuje skutočne dobré výsledky. Navštevuje debatný krúžok, rovnako sa venuje aj hudbe a tancu. So svojou dlhoročnou kamarátkou, dcérou režiséra Harleya Quin Smitha, si zahrala vedľajšiu rolu vo filme „Yoga Hosers“. Okrem toho ste ju mohli zaregistrovať aj v piesni „La Ballade de Lilly Rose“, ktorá sa objavila na Vanessinom albume z roku 2000.

Titul ďalšej ,,módnej ikony“ by si mladá slečna určite nevyslúžila iba jedným outfitom na spoločenskej udalosti, ale fashion nadšenci si ju všímajú už nejaký ten piatok, ako sa potuluje po uliciach v kreáciách pripomínajúcich slávnych rodičov v 90. rokoch. Nevynecháva známu džínsovinu, platformy ani pulp- fiction motívy. Pre väčšinu pubertiakov je toto obdobie o hľadaní samého seba, čo sa odráža hlavne na oblečení. Našťastie, táto mladá dáma má doma hneď dve ikony, ktoré jej vedia ukázať ten správny smer.

Ak patríte medzi tých, ktorí sa radi inšpirujú hviezdami, určite si skúste prebehnúť šatník Lilly, ktorý je spojením Johnyho extravagancie a Vanessinej elegancie a perfektne sa podpísali na Lillynom štýle.

lili1 lili2 lili3 lili4 lili5

Autor: Katarína Mydliarová

Foto: Twitter