Na Farme to opäť vrie. Medziľudské vzťahy znova naštrbil blížiaci sa duel, ktorý budeme môcť vidieť na našich televíznych obrazovkách už dnes večer. Takto pred týždňom sme sa rozlúčili so sebavedomou Líviou z Považskej Bystrice, jej posledné slovo však v duelantskej stodole rozhodne nepadlo.

Chvostíková sa vo vidieckej reality šou zblížila s Michalom Gajdošechom, čo vyvolalo v očiach ostatných farmárov poriadnu žiarlivosť. Čerstvá dvojica sa tak častokrát stala terčom ohovárania či dokonca intríg, pri ktorých nechýbala ani údajne tehotná Michaela Štefániková. Tesne pred Líviínim odchodom v dueli sa dokonca zdalo, že je model z Prahy jediný, s kým si na statku vybudovala priateľské puto.

Ako sa však zdá, čas zahojil všetky rany a pred televíznymi kamerami vzniklo priateľstvo, aké by ste rozhodne nečakali. Lili sa totiž rozhodla zareagovať na otázku zo strany fanúšikov, koho mala okrem Michala z Farmy najradšej. Ak by ste čakali meno Milana či Dajanity, mýlili by ste sa.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Vyšportovaná blondínka totiž priznala, že jej sympatie ku koncu natáčania získala práve kontroverzná Štefániková. „Mali sme raz ráno rozhovor, bohužiaľ, ste to nemali možnosť vidieť, ale ku koncu som si obľúbila Mišku,” predniesla na jej adresu. Na tieto Liline slová neskôr zareagovala i nádejná budúca mamička. „Naspídovaná veverička,“ utrúsila Miša s dôvtipom.

Foto: Instagram/Lívia Chvostíková,Michaela Štefániková, Facebook/Farma, TV Markíza