Americká spevácka diva Pink pravidelne zásobuje hudobný svet skvelými hitmi, ktoré búrajú priečky hitparád, no ani to jej nebráni vo výchove dvoch detí – šesťročnej dcéry Willow a jedenásťmesačného syna Jamesona. A vyzerá to tak, že speváčkine liberálne názory ovplyvnia jej ratolesti viac, akoby si ktokoľvek pomyslel!

V exkluzívnom rozhovore pre Cosmopolitan i Sunday People totiž uviedla, že jej deti sa raz samy rozhodnú, kým chcú byť – či ženou alebo mužom! Vychováva ich teda bezpohlavne, pretože nechce, aby jej dcéru svet tlačil do ženskosti a malého syna do chlapskej role. Sama pritom priznáva, že ako dieťa sa cítila skôr ako chlapec.

Speváčka Pink šokuje pri výchove svojej dcéry

Nie je v tom sama!

Treba však povedať, že vo svete celebrít nie je jediná, ktorá takýmto spôsobom bojuje proti genderovým stereotypom. Zakladateľ Facebooku Mark Zuckerberg má napríklad dcérku, ktorú pomenoval August, čo je vyslovene chlapčenské meno. Rovnako je na tom aj herec Adam Brody, ktorý má dievčatko Ario. Nevšedné meno vraj zvolil preto, aby pomohol prelomiť genderové tradície.

Svet však šokuje aj speváčkina kolegyňa, rovnako famózna speváčka Adele, ktorá má syna Angela. Toho prednedávnom priviedla do Disneylandu oblečeného v kostýme princeznej Anny so slovami, že sama nevie, čo má skutočne rád! A za populárnymi hviezdami nezaostáva ani herečka Angelina Jolie, ktorej dcérka Shiloh chce, aby ju volali John. Nechali ju dokonca ostrihať, pretože sa lepšie cíti s chlapčenským výzorom.

zakladateľ Facebooku Mark Zuckerberg dcéra August
Mark Zuckerberg so svojou rodinou
Aj speváčka Adele podporuje šíriacu sa gender ideológiu
Angelina Jolie so svojimi ratolesťami

Zdroj: Cosmopolitan.com | Foto: Instagram