Leoša Mareša zrejme omrzela zima v Európe a svoju snúbenicu Moniku Koblížkovú uniesol do dovolenkového raja, kde si spoločne užívajú ničím nerušený oddych. Fotografie, ktoré každý deň zverejňujú na sociálnej sieti Instagram, im nepochybne závidí nejeden Čech či Slovák, ktorý by sa s nimi aspoň na pár dní zaiste vymenili. Veď ktorá z nás by si nechcela takto užívať? :P

Známy český moderátor Leoš Mareš si v týchto dňoch užíva so svojou snúbenicou Monikou Koblížkovou neskutočnú dovolenku na romantických Maledivách. Svoju lásku tam zobral počas sychravého počasia v Európe, kedy si chceli spoločne oddýchnuť a užiť si teplo. Vyzerá to tak, že Leoš bude plniť svojej vyvolenej všetko, čo jej uvidí na očiach. Dovolenka na Maledivách je raj na zemi, ktorý by chcela okúsiť snáď každá z nás.

Dvojica sa však v exotickom raji nevenuje len vylihovaniu na pláži, ale skúšajú aj adrenalínové veci, ako je napríklad potápanie. Zabudnite na slovenské počasie a nechajte sa chvíľu uniesť na bielu pláž s tyrkysovou vodou, ktorá stále láka aj čoraz viac Slovákov.

Zdroj: Instagram