Leoš Mareš, známy moderátor a búrlivák zo susedných Čiech, oslávil svoje 41. narodeniny naozaj vo veľkom štýle. Aj keď už svoju ,,raperskú“ kariéru dávno zavesil na klinec, pri tejto príležitosti usporiadal jediný koncert a tam sa teda diali veci! 

Čerstvý oslávenec Leoš Mareš (41) usporiadal spolu so svojím domovským rádiom Evropa 2 narodeninový koncert v sále pražského Karlínu. Veľkolepá show prebehla vo štvrtok a pre veľký záujem organizátori pridali ďalší koncert. Ľudia za Leošom šaleli aj napriek tomu, že nikdy nebol dobrým spevákom. Jeho raperské pokusy s kožušinovým imidžom boli pred niekoľkými rokmi veľmi vtipným počinom. Treba mu však uznať, že vie spraviť dokonalú show a strhnúť davy!

Všetko najlepšie, Leoši!

Leoš zanôtil niekoľko svojich hitov, ako napríklad Tři slova, Miluju, Lži jsou jako déšť či Nejlepší nápad, na pódiu sa objavili i hostia Ben Cristovao, Helena Zeťová, Tereza Kerndlová a ďalší. Nechýbal dokonca ani živý orchester a svetelná show!

„Když jsem přišel na scénu, zlomil se mi hlas. Byl jsem hotový. Trochu jsem tu atmosféru čekal, ale stejně mě to sebralo. Cítím obrovskou vděčnost za to, že jsem včerejšek mohl prožít, s pokorou se teď vrátím k moderování. Musím poděkovat desítkám lidí, kteří na tom dělali, bez nich by to nešlo. A děkuju přítelkyni Monice za podporu, bez tebe bych to, lásko, nedal,“ vyjadril sa emotívne Leoš po koncerte.

Zablahoželať prišiel aj sám božský Kája!

Druhý koncert poctil svojou prítomnosťou i majster Karel Gott. Aj napriek zdravotným problémom ho humor veru neopustil! Obliekol si „marešovský“ kožuch, v ktorom Leoš hviezdil na začiatku svojej hudobnej kariéry, a potom sa obaja páni chopili mikrofónu a bavili publikum.

Narodeniny Leoša Mareša.

Narodeniny Leoša Mareša.

Leoš a jeho „kožuchové“ začiatky

Zdroj: blesk.cz, super.cz | Foto: Facebook, Instagram | Video: YouTube