Jednou z najvýraznejších farmárok z radu „chudobných“ je nepopierateľne Lenka Horníková. Mamička len 8-mesačného synčeka spočiatku prehlasovala, že sa do reality šou prihlásila kvôli sláve a peniazom. Na drsnom statku však priznala, že hlavným dôvodom bola temná minulosť, ktorá ju prenasleduje dodnes.

Už to nevydržala. Zlé životné podmienky a psychický nátlak donútili farmárku Lenku k priznaniu, ktoré v sebe držala pred ostatnými súťažiacimi niekoľko dní. Mnohí diváci vidieckej šou ju odsudzovali na základe odchodu od malého dieťaťa kvôli popularite, avšak podľa najnovšieho priznania prostorekej brunetky je pravda úplne iná.

Lenka Hornikova

Horníková sa zverila jednej z najcitlivejších duší, a to rovno moderátorke relácie s názvom Pošta pre teba. Katarína Brychtová sa počas svojej kariéry stretla s mnohými príbehmi, avšak ten Lenkin vyrazil na chvíľku dych aj ostrieľanej profesionálke.

Bitka, vyhrážky, psychický teror a sledovanie. Týmto všetkým si údajne musela mladá farmárka prejsť, čo ju donútilo k jedinému riešeniu – únik do opustenej a stráženej civilizácie na Farme.Vieš, stále sa mi vyhráža, že si ho on chce zobrať do svojej opatery a že ako mi ho zoberie,“ priznala pred celebritami, v čom sa neudržala a začala plakať.

Keď sme boli spolu tak.. zle mi robil veľmi. Bil ma, aj tehotnú ma bil a vôbec to neriešil. Ja som bola aj u lekára, keď som mala pomliaždeniny na hlave,“ pokračovala vo svojej úprimnej spovedi. Neskôr počas pobytu v dome pravdy prehovorila o smutnej spomienke, ktorá ju trápi dodnes.

Lenkin bývalý priateľ ju mal ohrozovať s nožom v ruke, pričom sa jej mal vyhrážať smrťou. Vystrašená mamička údajne utiekla v poslednej chvíli s očami plnými sĺz a strachu, na čo nemôže napriek odstupu času zabudnúť.

Lenka prehovorila o drsnej minulosti

Foto: Instagram, YouTube l Video: YouTube