Lenka Vavrinčíková, moderátorka Televíznych novín, žne na obrazovkách televízie Markíza veľké úspechy. V spravodajstve je rešpektovanou osobnosťou, no poznáme ju už aj ako speváčku z relácie Tvoja tvár znie podvedome či tanečnicu, ktorá sa vykrúcala na parkete Let´s Dance. Zdá sa, že na svoje bývalé aktivity rada spomína, čo potvrdila aj najnovšou fotografiou, ktorou šokovala fanúšikov.

Lenka si svojím multitalentom získala veľké množstvo divákov, ktorí ju radi podporujú v projektoch televízie Markíza. Hovorí sa, že práve vďaka účasti v relácií Tvoja tvár znie povedome sa dostala až do hlavného spravodajstva. Ona si tu však len užívala parochne, oblečenie a svojské správanie vybraných interpretov, ktorých musela imitovať.

Zdá sa, že ju to bavilo až natoľko, že fanúšikov šokovala na sociálnej sieti novou fotografiou, kde už nie je tmavovláskou. Keďže konzervatívna kráska nepatrí medzi ,,vlasových chameleónov“, svojim novým vzhľadom určite zaskočila nejedného diváka. No našťastie, ide len o parochňu, ktorá jej pripomenula speváčku Kylie Minoque. Práve ju stvárňovala v minulosti.

Lenka Vavrinčíková

Zdroj: Instagram | Foto: Instagram, Facebook