Ďalšia radostná správa zo slovenského šoubiznisu! TV Markíza na svojoom webe informuje o krásnej novinke zo života jej známej tváre – moderátorka Lenka Vavrinčíková čaká prvé dieťatko. Kto ju počas materskej dovolenky pred kamerami zastúpi?

Lenku Vavrinčíkovú spoznali markizácki diváci najprv ako sympatickú rosničku. Súčasťou Televíznych novín sa modroká brunetka stala až vtedy, keď sa ich dlhoročná moderátorka Zlatica Puškárová pobrala na materskú dovolenku. Teraz sa situácia obrátila a náhradu prichádza za Lenku, ktorá sa po 15-tich rokoch vzťahu s priateľom Albertom čochvíľa dočká svojho prvého dieťatka.

„Bábätko sme plánovali, tak sa veľmi tešíme. Môj lekár mi však odporučil dodržiavať pokojový režim, takže zostávam doma a s partnerom sa pomaly pripravujeme na všetky krásne povinnosti, ktoré nás čakajú,“ pre Markiza.sk sa vyjadrila budúca mamička. Do jej kresla zasadne niekto iný už dnes!

Najbližšiu dobu budeme vo večernom spravodajstve vídať známe a ostrieľané dámy, ktoré už s jeho moderovaním majú skúsenosti. Konkrétne ide o Miriam Kalisovú a Danicu Nejedlú. Lenke a jej priateľovi k bábätku srdečne gratulujeme!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Markíza.sk | Foto: Instagram/tvmarkizaofficial, lenka_vavrincikova, luciafreund