Lenka Horníková je jednou z účinkujúcich drsnej reality šou Farma X, pričom sa do pamätí divákov zaryla predovšetkým historicky prvým útekom z priestorov natáčania len tesne pred súbojom v duelovej aréne, pri čom sa často skloňovala otázka finančnej pokuty zo strany televízie.

To, či musela slobodná mamička vyprázdniť vrecká, zostalo stále nezodpovedané. Lenka však krátko po odchode z Farmy prehovorila o niečom úplne inom, a teda láske, ktorú vďaka chudobnej reality šou údajne našla v banditovi Filipovi Haklovi napriek tomu, že sa na statku v jednom čase nestretli.

Keďže Lenka i Filip prišli do hry so zámerom zviditeľnenia sa, divákom sa okamžite naskytla jasná domnienka, že ide o vzťah hraný na oko diváka za účelom zvýšenej popularity. Netrvalo teda dlho a po niekoľkých dňoch od oznámenia vzťahu prišlo aj jeho ukončenie.

Tento zrejme najkratší farmársky vzťah pobavil mnohé naše čitateľky i ostatných fanúšikov kontroverznej súťaže o peňažnú výhru. Zrejme práve to dohnalo Horníkovú k verejnému vyjadreniu o tom, ako to bolo skutočne s ich románikom a následným obdobím po jeho ukončení.

Medzi nami ani nebol nejaký vlastne vzťah alebo čo, len sme boli vlastne kamaráti a boli sme si bližší,“ mamička sa vykrúcala pred kamerou. „Už sa nestýkame, ale naďalej sme kamaráti,“ dodala na záver, čo ukončila veľmi zvláštym tančekom. Celý záznam nájdete pod textom nižšie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Zdroj/Video: Streamable.com/YouTube | Foto: YouTube, Facebook/Farma