Samozrejme, že vaša existencia na tomto svete nie je podmienená tým, aby ste sa niekomu za každú cenu páčili. Túžite byť milovaná taká, aká ste, no napriek tomu určite nechcete, aby vás opačné pohlavie vnímalo ako neatraktívnu bytosť. Dámy, ak chcete, aby vás chlapi neobchádzali míľovými krokmi, prestaňte s týmito desiati vecami, ktoré ich rozhodne nepriťahujú.

 

10 vecí, ktoré muži na ženách doslova neznášajú:

1. Nosíte príliš veľa make-upu

Ak každé ráno vstávate o hodinu skôr ako váš partner len kvôli tomu, aby ste na seba naniesli vrstvy BB krému, make-upu, púdru, fixátoru, kontúr, očných liniek, riasenky či rúžu, váš partner to pravdepodobne neocení. Jemné líčenie je v poriadku, ale žiadny chlap doma nechce mať vymaľovanú Barbie s modrými očnými tieňmi a umelými mihalnicami. Menej je v tomto prípade rozhodne viac.

2. Ste klebetnica

Pravidelne mu rozprávate najnovšie pikošky o ľuďoch z vášho okolia? Klebetnice nie sú veľmi obľúbené nielen u mužov, ale ani u žien a navyše sa bude obávať, že aj informácie z jeho súkromia môžu skončiť v ušiach vašich kamarátok. Možno je občas dobré o všetkých všetko vedieť, ale nie je potrebné to aj vyrapotať. :-)

3. Ste párty-dievča

Každý víkend sa zvyknete spolu s priateľmi baviť do skorého rána? To sa mu nemusí páčiť, najmä ak jeho tieto aktivity až tak nebavia. Na jednej strane sa môže obávať, že stretnete iného pána dokonalého (áno, aj muži takto rozmýšľajú) a na druhej strane muži nemajú radi opité ženy. Sú vraj hlučné a nekontrolovateľné…

4. Ste príliš sebavedomá

Znie to hlúpo, ale, žiaľ, je to tak. Muži sa ešte stále boja silných žien. Potrebujú mať aspoň občas pocit, že si bez nich neporadíte. Ten im môžete dopriať napríklad, keď potrebujete vyniesť nákup na štvrté poschodie alebo vyčistiť odpad v kuchyni, pričom zažiaria ak uznáte, že skutočne neviete, čo by ste si bez nich počali.

5. Máte problémy

Je to fakt: Muži nenávidia problémy. Nemali by ste ich preto hneď na prvom rande zaplaviť sťažnosťami na vašu prácu, na vašu matku, vašu mačku ani na počasie… Je totiž viac než pravdepodobné, že potom už žiadne ďalšie rande nebude.

6. Hovoríte nepekne o svojom ex

Je zbytočné znovu prepierať špinavé prádlo z predchádzajúceho vzťahu. Neprináša to dobrú náladu a navyše váš nový vyvolený môže predpokladať, že raz takto budete hovoriť aj o ňom.

7. Hráte nedostupnú

Hrať sa chvíľu na ľadovú kráľovnú môže podnietiť ich záujem aj fantáziu, ale ak to trvá príliš dlho, prestane ich to baviť. Navyše, z duše neznášajú, ak sa iba zahrávate s ich citmi!

8. Ste až príliš ľahká korisť

Ak sa im okamžite hádžete okolo krku a sľubujete lásku na celý život, môžu mať pocit, že ste zúfalá a vrháte sa do akéhokoľvek vzťahu, len aby ste nejaký mali. A muži potrebujú byť aspoň na malú chvíľu samci – dobyvatelia (ako už bolo povedané, no nie veľmi dlho).

9. Ste príliš dokonalá

Váš outfit je VŽDY perfektný, každý vlások má svoje miesto, make-up nemá chybu, oblečenie je dokonale vyžehlené. Toto nie je to, po čom muži túžia, predsa ani oni sami nie sú dokonalí, milšia im je priateľka do koča aj do voza.

10. Nie ste prirodzená

V jeho blízkosti nie ste sama sebou a v tejto chvíli vás nespoznávaj ani vaši najlepší priatelia. Ako sa správate, usmievate, rozprávate, všetko vyzerá inak, umelo, neprirodzene. Uvoľnite sa a nepretvarujte sa, buďte výhradne sama sebou.

Nemusíte sa meniť ani zo seba robiť porcelánovú bábiku. Najkrajšia ste totiž práve taká, aká ste! :)

Zdroj: instyle.de | Foto: pixabay.com/sk