Dara Rolins vie ako zaujať – chrumkavé zábery z letnej dovolenky, zmyselný outfit z festivalu Dance Divas a teraz toto. Blondínke stačí naniesť si na pery vrstvu výrazného rúžu a internet sa ide zblázniť. Pozrite sa, za akú fotku nazbierala takmer 10 000 likov za hodinu!

Speváčka Dara Rolins sa stala ikonou slovenského šoubiznisu. Vplyvná trendsetterka zbúra štatistiky Instagramu takmer každou fotkou, ktorú na sociálnu sieť pridá. Na rozdiel od iných kolegov a kolegýň sa nemusí ani ktovie ako snažiť – stačí sa jej do kamery iba pekne usmiať.

Pravá femme fatale

Ľudia Daru Rolins doslova milujú a nielen pre jej hudobnú kariéru – obdivujú ju ako človeka. Blondínka sa tak stala vzorom pre mnohé sledovateľky, ktoré na svoju kráľovnú nedajú dopustiť. Prečo? Dara sa vždy prezentuje ako dáma a fanúšikom servíruje zmyselný, no stále decentný obraz ženskej krásy. Napriek tomu, že má speváčka luxusnú postavičku, o čom nás už nie raz presvedčila, nikdy ju nevystavuje na obdiv vo vulgárnom duchu. Vo svojich vyjadreniach pôsobí takisto veľmi sofistikovane a nad vecou. Dara sa nenechala strhnúť ani emóciami v záležitosti bolestivého rozchodu s dlhoročným partnerom Rytmusom, na ktorého adresu sa nikdy nevyjadrila pod nadvládou hnevu. Nečudo, že sa pre mnohé ženy stala idolom.

Jeden z posledných príspevkov, ktorým speváčka obohatila svoj instagramový účet, je táto fotografia. Blondínku zdobí len výrazný rúž a úprimný úsmev – takto príde fanúšikom i tak najkrajšia! „Vždy keď mám takýto výrazný rúž, zdá sa mi, že je môj úsmev ešte väčší, srdečnejší, rovná sa VIAC lásky, šťastia:))?? Samozrejme, že je to iba ten pocit, ilúzia?Môj úsmev je rovnaký ako včera,“ dodáva k fotografii. No čo dámy, prežívate podobné pocity po tom, ako si pery skrášlite výrazným rúžom či leskom? 🙂

dara rolins

Zdroj|Foto: Instagram