Jeden z najkontroverznejších párov česko-slovenského šoubiznisu má za sebou veľkolepú svadbu. Na vzácnej udalosti, samozrejme, nemohli chýbať ani rodičia nevesty Lely Ceterovej, ktorým kráska venovala vrúcne slová.

Výstredná playmate povedala áno známemu MMA zápasníkovi Karlosovi Vémolovi, ktorý je otcom jej dvoch detičiek – dvojročnej Lili a osemmesačného Rockyho. O momenty zo svadobného dňa sa Lela s fanúšikmi delila od skorého rána, pričom neskôr sledovateľom na Instagrame ukázala sympatický párik, ktorému vďačí za svoj život.

,,Som posledné, najmladšie dieťa mojich úžasných rodičov a som veľmi pyšná a hrdá, že som práve ich dieťa. Omalička sa krásne o mňa starali a vychovávali ma v láske a pokore. Ukazovali mi ten správny smer, ako sa mám správať k ľuďom a mať lásku k ostatným,“ vyznala sa z pocitov príťažlivá mamička, ktorej sa rodina nikdy neotočila chrbtom.

,,Podajú nám aj v ťažkých chvíľach vždy pomocnú ruku, nech sa deje čokoľvek. Páči sa mi na mojich rodičoch a som im veľmi vďačná, ako sa celý život snažili všetko robiť pre rodinu a preto ich veľmi zo srdca ľúbim. Ste môj nekonečný vzor,“ napísala Lela k svadobným fotografiám. Na nich okrem hlbokého výstrihu nevesty určite každému padne do oka Karlosova svokra. Atraktívna dáma sa nahodila do elegantného metalického overalu, ku ktorému zvolila extravagantný fascinátor. Pani Marika vyzerala fantasticky!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Celú fotografiu si môžete pozrieť — TU —

Zdroj/Foto: Instagram/lela_ceterova_official