Kontroverzná dvojica je samé prekvapenie. Lela Ceterová a Karlos Vémola majú za sebou spoločný výlet v Dubaji, odkiaľ sa obaja vrátili do luxusného Vémolandu. V najnovšom rozhovore sa dokonca český Terminátor vyjadril k svadbe!

Rodičia dvojročnej Lili a takmer dvojmesačného Rockyho sú viac ako rok zasnúbení. A hoci to medzi nimi vyzeralo na rodinnú idylku, minulý týždeň verejnosti dokázali, že je realita úplne iná. Lela Ceterová mala byť svojej polovičke neverná, pričom Karlosa označila za žiarlivca a agresora.

Po ostrých slovách výlet do Dubaja

,,Si chorý, žiarlivý človek. Len ma vydieraš, lebo sa ti to hodí. Zbil si ma s dieťaťom v náručí. V živote s tebou už nebudem,“ napísala blondínka prostredníctvom kamarátkinho Instagramu, nakoľko svoj telefón až donedávna nemala. Slová o definitívnom rozchode padali i z Vémolových úst. Pár dní po ostrých osočovaniach sa však dvojica spolu vybrala do Dubaja, kde mal športovec dlhšie naplánovanú pracovnú cestu. Lela ho mala uprosiť, aby ju zobral so sebou. Sú teda opäť spolu?

Bude svadba?

,,Neviem, či sme oficiálne partneri. To by ste sa asi museli opýtať Lely. Lela zostáva doma s deťmi, za čo som rád, pretože predtým bola u kamarátky,“ prezradil v rozhovore pre Expres.cz Karlos, ktorý tiež uviedol, že si obaja želajú, aby už humbuk okolo nich prestal. ,,Ja chápem, že to bola moja vina, že mi praskli nervy, že som s tým vôbec nemal vyjsť von, to je pre mňa veľké ponaučenie, že proste nabudúce, keď budem nas*aný, hodím telefón, nebudem to nikdy riešiť. Proste ma to mrzí, nechcem, aby bola Lela v strese,“ pokračoval známy Čech.

Redaktor Extra.cz sa drsného Terminátora odvážne opýtal i na to, či si myslí, že je medzi ním a blondínkou reálna svadba, nakoľko sa na ňu v rámci stávkovania vypisujú kurzy. Karlos prekvapivo reagoval, že si rád staví aj on, a to na možnosť, na ktorej bude väčší kurz. ,,Keď už je z toho takýto veľký prúser, tak nech z toho aspoň niečo mám, keď už si všetci myslia, že je to urobené schválne, nech na tom aspoň niečo zarobím,“ zavtipkoval si Vémola, ktorý vraj vsadí všetko, čo má. ,,No a potom buď svadba nebude alebo budem musieť Lelu ukecať, aby si ma vzala, nech z toho aspoň niečo je,“ zamyslel sa zápasník.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Extra.cz | Foto: Instagram/lela_ceterova_official, karlos_terminator_vemola