Zo známej podnikateľky Zuzany Plačkovej sa 2. septembra stala mamička prvého vytúženého dieťatka. Influencerka sa na sociálnych sieťach pochválila, že od tej doby zhadzuje kilá raketovou rýchlosťou. Je to zdravé? 

Potetovaná brunetka sa v požehnanom stave zverila sledovateľom, že jej váha presiahla 100 kíl. Dnes sa chváli, že vďaka vlastnej diéte a salónu zhodila počas dvoch týždňov až neuveriteľných 22 kíl.

plackova

Na drastické chudnutie novopečenej mamičky teraz reaguje PharmDr. Katarína Skybová, ktorá pre portál Šarm.sk vysvetlila, aké môže mať rýchla redukcia váhy následky.

,,Zredukovať 17 kg za týždeň je pomerne nereálne, je toto číslo určite skutočné? Napriek tomu, že žena po pôrode nedojčí, rapídne chudnutie nie je pre ňu vhodné. Vyčerpáva organizmus, je záťažou psychickou aj fyzickou,“ nechala sa počuť odborníčka.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Nie je žiadnym tajomstvom, že Zuzana Plačková kvôli zdravotným problémom synčeka Diona kojiť nemôže. Avšak lekárka upozorňuje i na to, že mamičky majú so starostlivosťou o dieťa spojený aj istý energetický výdaj. 

Zdroj: sarm.sk | Foto: Instagram/queen.plackova