Miami Beach na Floride je momentálne jedno z najhorúcejších miest na svete, a to nielen pre teplé počasie, ktoré by ste si podaktorí tiež radi zapožičali. Natáča sa tam totiž film Pobrežná hliadka alebo inak Baywatch, v ktorom sa to se*i mužmi a krásnymi ženami vždy len tak hemžilo. O tom, že o podobné divadlo nebude núdza ani teraz, svedčia aj fotografie z prvých natáčaní, kde vidno viac ako len prácu na pľaci. Herec Zac Efron si už stihol všimnúť aj svoju kolegyňu, inak herečku a modelku Sports Illustrated, z ktorej nemohol strhnúť oči. 😛

Pokračovanie seriálu o záchranároch, vysielajúceho sa na obrazovkách s prestávkami v rokoch 1989 – 2001, sa tentokrát ukáže vo filmovej podobe a nepochybne bude jeho zaujímavou obnovou. Naznačuje to už len hviezdny Dwayne ,,The Rock“ Johnson, ktorý stvárni obetavého a nám všetkým dobre známeho Mitcha Buchannona. Práve v tejto úlohe si získal srdcia mnohých fanúšičiek David Hasselhoff, ktorý sa v novej verzií Baywatchu objaví tiež.

 

Samozrejme, medzi postavami nesmie chýbať ani nádherná C. J. Parker, predtým Pamela Anderson, ktorú tentokrát stvárni nemenej atraktívna herečka Kelly Rohrbach.

Medzi inými sa vo filme objaví aj 28 ročný herec Zac Efron, ktorý stvárni mladého záchrancu Matta Brodyho, verného svojmu záchranárskemu remeslu. To, či je Zac aj v skutočnosti verný svojej priateľke, modelke Sami Miró, vie len on. 😉 Pri natáčaní bol totiž viackrát prichytený pri flirtovaní so svojou krásnou kolegyňou Alexandrou Daddario, známou napríklad ako Annabeth z filmovej série Percy Jackson, ale aj z fotenia pre Sports Illustrated. V hliadke stvárni rolu Summer Quinn.

Alexandra Daddario so Zacom Efronom

Medzi inými si vo filme zahrá aj zvodná Priyanka Chopra ako Victoria Leeds či herci Ilfenesh Hadera a Jon Bass. Sadu krásavcov doplní tiež herec a model Noel Mirrabal.

 Zdroj: Instagram, screenrant.com