Azda každý si pamätá na časy, kedy sa na nás z obrazoviek usmievala tmavovlasá speváčka Jadranka. Dnes má svižná brunetka po 50-ke a namierila si to rovno do TV JOJ. Spoznali by ste ju ešte?

Obľúbená speváčka Slovákov Jadranka si svojho času získala obrovské publikum vďaka svojmu hlasu a chytľavým prímorským melódiám. Neskôr presedlala na počasie a hlásila sa divákom ako rosnička, no toto obdobie je už nenávratne preč. Speváčka sa však svojím srdcovým povolaním živí dodnes a nemá núdzu o pozvánky na akcie či súkromné párty. Prednedávnom dokonca vydala trináste CD s názvom ,,Karty neklamú“.

Za posledné roky sa Jadranka príliš nezmenila a okrem pár kilečiek ,,navyše“, ktoré si vo svojom veku môže dovoliť, je to stále tá istá kočka, ktorá sa ani v 50-ke nebojí obliecť si odvážne šaty so strieborným korzetom. Najnovšie si to Jadranka namierila do televízie JOJ, kde sa zúčastnila nakrúcania relácie Inkognito ako tajný hosť, a tak sa na jej vystúpenie po rokoch môžete tešiť už v niektorej z nasledujúcich častí.

Jadranka sa objaví v relácii Inkognito

Jadranka oslávila 50-ku v odvážnych šatách

Zdroj | Foto: Facebook, semesrecording.sk