Katarína Knechtová konečne priznala, že má vo svojom živote muža, s ktorým sa niekoľkokrát do roka tajne stretáva. Ide o mladého finalistu zo Superstar, za ktorým si občas odbehne do susedných Čiech?

 

Na túto otázku síce neodpovedala, avšak na povrch sa dostali ďalšie šokujúce informácie. Petr Borkovec, ktorý sa netajil láskou k sympatickej speváčke, sa rozhodol prehovoriť a vyložil všetky karty na stôl.

Vyjadrenie Katky Knechtovej nájdete >>TU<<

Chcem blondínku a princeznú, ktorú budem rozmaznávať. Keby som mal pred sebou Selenu Gomez a blondínku, vyberiem si blondínku. Veď princezné boli tiež väčšinou blondínky, nie?“ Opisoval svoju nádejnú budúcu ženu pre Nový čas v období pred Superstar.

O žene svojich snov však Petr už nemusí len snívať. Musel síce upustiť od blonďavých vlasov, avšak jeho vyvolená má vraj niečo omnoho viac- očariť ho mala práve jej pekným a jedinečným hlasom- no nie je to náhoda? 🙂

Priznal, že je zadaný

No, nie sme spolu dlho, tak to nechcem rozoberať. Dohodli sme sa, že to ešte trošku budeme tajiť,“ otálal, čo však podsúva jednu základnu otázku-prečo to vôbec tají? Jeho mediálna sláva po ukončení šou radikálne klesá, ide teda o snahu chrániť Knechtovú? Alebo sa chce ešte nejaký čas priživiť na „romániku“, ktorý bol donedávna iniciovaný najmä z jeho strany?

superstar

Foto: Instagram