Dokonalej rodinke je koniec. Napriek tomu, že sa po slovenskej kráske zalizuje mnoho chlapov, ona mala 12 rokov oči len pre jedného. Ako sa ale zdá, ani v jej prípade láska netrvala večne – Lucia Javorčeková je single.

Lucia Javorčeková patrí v slovenskom šoubiznise doslova medzi unikáty. V 28 rokoch má na konte nielen úspešnú kariéru modelky a viac ako 1,2 milióna followerov na Instagrame, vďaka čomu jej prischol titul najsledovanejšej Slovenky, ale doposiaľ sa mohla chváliť aj spokojným rodinným životom.

Lucia sa vydala už 18-tich rokoch, pričom dva roky nato priviedla na svet krásnu dcérku. To v modelingovom svete síce nie je bežná vec, ale slovenskej kráske to klapalo i v práci, i v súkromí. Najnovšie informácie však hovoria opak.

Lucia Javorcekova

Kým donedávna modelka, ktorá sa objavila aj v seriáli Panelák, pôsobila prevažne v Taliansku, v súčasnosti sa údajne zdržiava v rodnej krajine. O tom, že s manželom netvorí pár, prehovorila Lucia na Instagrame, keď istému fanúšikovi odpovedala na otázku, kde má manžela. ,,We are not together anymore,“ čo v preklade znamená – už spolu nie sme. Pri tejto informácii sa ale zrejme zalesknú oči nejednému pánovi, keďže brunetka rozhodne patrí medzi to najkrajšie, čo na Slovensku máme.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/luciajavorcekova | Foto: Instagram/luciajavorcekova, joj.sk