Existujú typy, pre ktorých je už milovanie na prvom rande totálne tabu – na druhej strane sú tu aj odvážnejšie žienky, ktoré sa nebránia ani vízii svadby. Príbeh Slovenky a Čecha o ich bleskových zásnubách vás donutí uveriť na osudovú lásku!

Život je ako horská dráha – raz ste hore, raz ste dolu. Osud sa so Zuzanou zahral viac než dosť. Nádejná žurnalistka musela opustiť svoje sny kvôli zlému zdravotnému stavu svojho syna. Prognóza lekárov napovedala, že jej ratolesť nebude nikdy chodiť, s čím sa milujúca matka nedokázala zmieriť – každý deň bojovala o synovu budúcnosť. Napriek tomu, že to Zuzke s otcom dieťaťa nevyšlo, v lásku veriť neprestala, a tak sa jedného dňa rozhodla ísť na rande naslepo. Jej život sa od toho momentu otočil o 180°.

Osamotená Zuzana nemala dostatok príležitostí, aby sa s niekým zoznámila, a tak skúsila internetovú zoznamku, kde našla Čecha Mirka, s ktorým si istý čas dopisovala. Ich stretnutie bolo učebnicovým príkladom lásky na prvý pohľad. Blondínka bola kováčskym majstrom okúzlená natoľko, že sa s ním po 15-minútovom rande dohodla na svadbe. Iniciátorom bol Mirkov priateľ – ten zaľúbencov stretol a Zuzanu oslovil ako jeho manželku – keby len vedel, čo tým spustil! Prsteň, ktorý ukul sám Mirek, sa na Zuzanin prst dostal o mesiac nato a do deviatich mesiacov si pri oltári povedali svoje áno.

Zdroj: Dobré noviny | Foto: Facebook