Televízia JOJ dlhý čas promovala romantickú šou Láska na chate a v utorok večer odvysielala prvú epizódu. Diváci si reláciu pozreli a svojimi komentármi zaplavili sociálne siete. Čo si o novom programe myslia Slováci?

Celý projekt sa nakrúca v lone prírody v krásnych chatách na Liptove, kde si rande naslepo vyskúšala Žaneta a Ivan. Staršia dvojica si hneď padla do oka a prekecala spolu celý deň. Prvé stretnutie má za sebou aj Vladimíra s Petrom, medzi ktorými takisto lietali iskričky.

laska na chate

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Fanúšikovia si prvý diel pozreli s veľkým záujmom a názormi na Facebooku vôbec nešetrili. ,,Čím väčší bizár, tým lepšie v dnešnej dobe a väčšia sledovanosť. Mňa napríklad ser*e , že vedomostné a náučne relácie miznú z Tv obrazoviek , ale samé “bizárie” pribúdajú,“ rozčúlila sa Petra. ,,Kvôli tomuto nezapnem telku, veru a kým bude dosť ľudí túto blbosť „konzumovať“, budú nám ďalšie „grcky“ podávať. To už nie je telka pre ľudí, ale tupcov…fuj!“ nahnevala sa Zuzana. ,,3 minúty a som to prepla. Aj to boli omylom zapnuté,“ pridala sa Katarína.

laska na chate

,,Väčšiu hovadinu už ani nemohli natočiť,“ napísala pobúrená Slovenka. ,,Čím ďalej tým horšie! Preboha spamätajte sa,“ zdôverila sa Lucia, ktorá zďaleka nebola jediná pohoršená diváčka. Nuž, vyzerá to tak, že JOJka netrafila do čierneho a Láska na chate zatiaľ fanúšikov vôbec neohúrila!

laska na chate

Foto/Zdroj: Facebook/Televízia JOJ, joj.sk