Hoci by láska mala byť tou najmocnejšou silou na svete, neraz sa zaľúbenci musia vyrovnávať s množstvom prekážok. Svoje o tom vedia aj dvaja mladí Slováci, ktorých vzájomný cit sa spočiatku stretol s veľkou kritikou okolia. Za všetko mohla jediná vec.

V rámci jojkárskej relácie V Siedmom nebi moderátor Vilo Rozboril privíta v štúdiu dvoch sympatických ľudí, ktorí sú výnimočným dôkazom toho, akú ohromnú silu môže skutočná láska mať. Martin sa totiž po náhlej nehode nečakane ocitol na invalidnom vozíku, pričom ostal úplne odkázaný na pomoc od druhých ľudí.

v siedmom nebi

Mladíkovi trvalo celé mesiace, kým sa s novou životnou situáciou vyrovnal. Po roku od úrazu, po ktorom ostal od pliec nadol ochrnutý, mu ale osud pripravil milé prekvapenie. Prostredníctvom Facebooku sa totiž zoznámil s Veronikou, ktorá sa veľmi úspešne venovala body fitnessu a na konte už mala množstvo skvelých ocenení.

Ich prvému stretnutiu predchádzali Martinove obavy z toho, ako tmavovláska na jeho zdravotný stav zareaguje. Zaúradovala však tá najsilnejšia moc – láska na prvý pohľad. Obaja sa tak do seba bezhlavo zamilovali, no negatívne ohlasy okolia na seba dlho čakať nenechali. Veroniku od vzťahu odhovárala dokonca aj jej vlastná mama, ktorej sa ale mladú fitnesku odradiť nepodarilo.

laska

„Hovorila, že si pokazím život. Že to budem mať ťažké. Že neviem, čo to obnáša a ako to chodí. A tak ďalej. Akože, ja som ju chápala, ale šla som si za svojím,“ spomína s úsmevom. Dnes sa Veronika o partnera s láskou stará a dokonca sa stala Martinovou oficiálnou opatrovateľkou.

Prostredníctvom jojkárskeho programu sa dvom inšpiratívnym ľuďom splní obrovský spoločný sen – veľkolepá cesta do Dubaja. Celý príbeh si môžete pozrieť v najbližšej epizóde relácie V siedmom nebi.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

laska

Zdroj: Joj.sk | Foto: Joj.sk, Facebook/VsiedmomNebi