Máme za sebou rozdávanie prestížnych ocenení Zlatý Glóbus, kde sa v niekoľkých nomináciách ocitla aj romantická dráma Zrodila sa hviezda. Hlavná hrdinka nového spracovania dojímavého filmu sa na galavečer vyparádila ako skutočná kráľovná, no napokon sa radovala len z jedinej sošky. Tá však pre Lady Gaga zrejme znamenala viac, než by si mnohí mysleli.

Populárna speváčka len nedávno prekvapila širokú verejnosť, keď nechtiac potvrdila klebety o svojich zásnubách. S partnerom Christianom Carinom tak už zrejme plánuje blížiacu sa svadbu.

Lady Gaga

Autorka úžasného hitu Shallow, za ktorý si domov odniesla prestížne ocenenie, sa na after party údajne nezúčastnila. Spolu so snúbencom si to vraj namierila priamo domov, kde sa dvojica nečakane odviazala.

Christian na sociálnej sieti zverejnil intímny záber Lady Gaga, na ktorom leží obnažená v posteli, pričom v jej náručí vyniká jeden dôležitý predmet. Hlavná hrdinka filmu Zrodila sa hviezda si totiž v rukách „hreje“ sošku Zlatého glóbusu. Zdá sa tak, že táto odmena speváčku potešila natoľko, že sa rozhodla neopustiť ju ani počas spánku.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Lady Gaga

Zdroj: Instagram/Christiancarino | Foto: Instagram/Christiancarino, Ladygaga