Zlaté glóbusy sú rozdané. Napriek tomu, že Lady Gaga bola v očiach mnohých najhorúcejšou adeptkou na najlepšiu herečku a film Zrodila sa hviezda zase víťazom v kategórii najlepší film, ani v jednom prípade sa očakávania nenaplnili. Americká blondínka však i tak zo všetkých zúčastnených dám žiarila najviac.

Uplynulú nedeľu prebehol 76. ceremoniál odovzdávania prestížnych filmových cien Zlatý glóbus, počas ktorých sa zrejme najviac tešil mladý herec Rami Malek, stvárňujúci Friedieho Mercuryho v snímke Bohemian Rhapsody. Hudobná dráma totiž vyhrala v kategórii najlepší film a Rami bodoval v kategórii najlepší herec.

Zlaty globus

Hoci sa mnohí domnievali, že bude kráľovnou večera Lady Gaga, speváčka si cenu odniesla len za pôvodnú pieseň Shallow z filmu Zrodila sa hviezda. Aj samotná Gaga asi pravdepodobne čakala viac, keďže na galavečer dorazila v poriadne honosnom vystrojení. Outfit, ktorý mierne pripomínali ten Popoluškin, stál podľa britského denníka Daily Mail, nadýchnite sa, 5 miliónov dolárov, a teda asi 4 milióny eur.

Okrem megalomanskej róby značky Valentino stáli nekresťanské peniaze aj šperky – Gaga mala špeciálne pre túto príležitosť vyrobený náhrdelník z 300 diamantov a 20-karátovým kameňom v strede, pričom celková hodnota tejto parády je vraj 115 tisíc dolárov. Diamanty zdobili i kráskine ruky a uši – cena troch diamantových náramkov sa odhauduje na 45 tisíc dolárov a náušnice na 100 tisíc dolárov. Zvyšná suma putovala na samotné šaty, vizáž a, samozrejme, topánočky.

Zlaty globus

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: dailymail.co.uk | Foto: Instagram/denzeldion, houseofjoia, gagaxbradley