Len pred pár hodinami šokoval Lacko zo Superstar priznaním, že vzťah s jeho mamou nie je taký ideálny, aký ho prezentoval na kamerách. Napokon odhalil aj to, čo sa deje u nich doma a prezradil, ako jeho mama skončí.

Lacko Angyal len pred chvíľou šokoval priznaním na sociálnej sieti, kde zverejnil, že okrem narušeného vzťahu s otcom to nie je ideálne ani s jeho chorou maminou. Aj keď dokrútka o ich vzťahu vyvolala v Slovákoch súcit natoľko, že sa rozhodli vyzbierať pre speváka sumu 50-tisíc eur, pravda je niekde inde: „Maminu mám rád, ale je veľa vecí, pre ktoré som rád, že s ňou nie som. Celé bývanie riešim s jednou partiou v Komárne. Mamina je čudný charakter,“ začal svoje rozprávanie.

Mladý spevák pridal ale aj oveľa závažnejšie obvinenia, ktoré rozbúrali aj posledné ideály o peknom vzťahu syna a matky: „Voľakedy ma aj bila, teraz sa u nej vyskytol problém s alkoholom. Ľúbi si dať. Som radšej bez nej ako s ňou. Ja teoreticky žiadnu matku nemám. Lenivá je, nestará sa dokonca ani sama o seba. Pred každým sa iba hrá, aké je chúďatko. Ja ju ako matku už neberiem veľmi dlho. Som rozhodnutý dať ju do ústavu pre telesne postihnutých, lebo tam sa o ňu postarajú,“ zaťal do živého superstarista. Otázne tak ostáva, prečo sa najprv rozhodol všetko zapierať a mamu opísal v tom najlepšom svetle a napokon prišiel skromný chlapec s takýmto krutým vysvetlením.

Zdroj│Foto: Instagram, Facebook, TV Markíza