Ladislav Angya, všetkým známy skôr ako Lacko, sa preslávil vďaka poslednej sérii speváckej šou SuperStar, kde nezaujal len talentom, ale i veľmi silným príbehom. Slováci si tak usmievavého mladíka doslova zamilovali. Teraz sa však naňho zvalila spŕška kritiky!

Lacko si svojím pozitívnim prístupom k životu a chytľavou pesničkou Pošta, s ktorou zavítal na kásting SuperStar, získal porotu i divákov. Do karát mu nanešťastie hral i ťažký osud. Mladý muž z Komárna sa tak okamžite vryl všetkým do pamäti. Napriek tomu, že nepostúpil ani len do finále, úspech sa dostavil ešte skôr, než vôbec SuperStar skončila.

Lacko Superstar

Lacka na Instagrame sleduje 52 tisíc fanúšikov. Väčšina z nich ale očakáva, že sa s nimi bude spevák deliť o pracovné zážitky spojené s hudbou či milé momenty zo súkromia. On však pred malou chvíľou spravil opak – na jeho profile sa objavila fotka opitého otca, čo mnoho jeho sledovateľov pobúrilo. Ľudia si totiž myslia, že sa Lacko snaží získavať si pozornosť skrz emócie a takýmto spôsobom im chce hrať na city.

Negatívny príval kritiky zrejme mladík nečakal – príspevok z jeho Instagramu krátko nato zmizol. Portálu Markíza.sk sa ale podarilo uchovať aspoň pár komentov, ktoré sa pri footgrafii vyskytli. „Ty chceš len slávu, aby ťa všetci ľutovali. Toto sa proste na sociálne siete nedáva,“ napísal pobúrený fanúšík. „Myslím si (a to očividne nie som jediná s takýmto názorom), že tieto veci sem jednoducho nepatria. Či máš potrebu, aby ťa niekto ľutoval alebo sa s tým potrebuješ „pochváliť“, je to tvoja vec. Ale potom sa nesťažuj, keď si ľudia k danej téme vyjadria svoj názor,“ pridala sa ďalša komentujúca. Aký názor na tento Lackov ťah máte vy?

Lacko Superstar

Príspevok, ktorý Lacko vymazal

Zdroj: Markiza.sk | Foto: YouTube, Instagram