Piaty ročník speváckej súťaže Česko Slovensko hľadá Superstar zatiaľ uviedol iba úvodné castingové kolá, no domáci fanúšikovia šou už našli svoju najväčšiu hviezdu. Tou nie je nik iný ako 17-ročný Ladislav Angyal z Komárna, ktorého životný príbeh, prostorekosť a energické podanie jeho vlastnej chytľavej piesne „Pošta“ nenechali divákov z Čiech i zo Slovenska chladnými.

Život mladíka s neľahkým osudom sa od odvysielania jeho castingu doslova obracia hore nohami, samozrejme, v tom najpozitívnejšom zmysle. Dojímavý príbeh tohto chalana poznajú Slováci i Česi, ktorí pre sympatického Lacka v rámci verejnej finančnej zbierky v spolupráci Nadácie Nova a Nadácie Markíza vyzbierali neuveriteľných 51 000 eur! Talentovaný „hitmaker“ neskrýval svoje dojatie a sumu si prevzal v relácii Teleráno.

Netreba ale zabúdať na to, že súťaž naďalej pokračuje a oba národy už netrpezlivo čakajú na to, aké eso vytiahne Lacko z rukáva tentoraz. A dočkali sme sa! Opäť nezabudol prítomnú porotu upozorniť na chytľavosť nového hitu, a keď spustil novinku o Mikulášovi, v miestnosti nezostala jediná tvár bez úsmevu na tvári. Nemiznúci optimizmus a novú pecku budúcej „konkurencie“ Mira Jaroša si dnes môžete v predstihu vypočuť cez oficiálny archív TV Nova.

Nový hit, ktorý Lacko predstavil porote, si môžete vypočuť >>>TU<<<.

Ladislav Angyal superstar

superstar lacko nova pesnicka

Zdroj: nova.cz | Foto: YouTube, Facebook, Instagram