Miláčik publika Lacko Angyal, ktorý sa v Superstar postaral okrem zábavných hitov aj o dojemný životný príbeh, sa poriadne zmenil. Zverejnil totiž video, v ktorom padali poriadne drsné slová na adresu jeho vlastnej mamy!

Lacko patril od začiatku speváckej súťaže k obľúbencom divákov, keďže okrem zábavných hitov ako Pošta mal za sebou aj dojemný rodinný príbeh. Musel sa totiž už v tomto mladom veku postarať o chorú mamu, s ktorou žili v skromných podmienkach. Jeho príbeh ale vyburcoval fanúšikov, ktorí sa vo verejnej zbierke zložili krásnou sumou 50-tisíc eur. Lacko pri preberaní šeku neudržal slzy dojatia a za darované peniaze si zaobstaral nový byt.

Neprešlo však veľa času a kedysi plachý mladík zavesil na svoj Instagram video, v ktorom sa o svojej mame vyjadruje celkom inak ako na začiatku: „To už viete, že ja s otcom nebývam. Tam sa potvrdil ten alkohol. Dozvedel som sa potom veľa zaujímavých vecí. Teraz už bývam sám v byte v Komárne, ktorý je v dezolátnom stave. Je to dvojizbový byt. Sám si varíš, sám si perieš, staráš sa sám o seba. Maminu mám rád, ale je veľa vecí, pre ktoré som rád, že s ňou nie som. Celé bývanie riešim s jednou partiou v Komárne. Mamina je čudný charakter. Keď niečo nie je podľa nej, podáva hneď trestné oznámenie na každého. Žiadnou povahou sa ale nedá vysvetliť to, že sa o syna nestará,“ šokuje otvorenou spoveďou. Ktovie, kde je teda napokon pravda o peknom vzťahu Lacka a jeho chorej mamy.

Zdroj │ Foto: Instagram, TV Markíza