Obľúbený moderátor Sajfa je už na scéne nejaký ten rôčik. Napriek tomu, že má na Slovensku množstvo fanúšikov, na obrazovkách sa objavuje len sporadicky. Azda najväčší televízny boom zažil v čase, keď Jojka vysielala reality show Vyvolení, ktorého bol Matej súčasťou. Spomínate si, ako vtedy vyzeral?

Okolo moderátora Mateja Cifru bolo tento týždeň rušno. Na povrch totiž vyplávala informácia o tom, že sa vraj s manželkou Veronikou stanú rodičmi svojho prvého dieťatka. Avšak za pozornosť rozhodne stojí aj záber, ktorým sa Sajfa pochválil fanúšikom.

Písal sa rok 2005, kedy mal sladký a zároveň nezbedný blondiačik len 26 rokov. Približne v tom čase začali ľudia spoznávať aj Sajfovu tvár, nakoľko dovtedy ho väčšine vedela identifikovať len na základe hlasu, ktorý sa objavoval po boku Adely Vinceovej, vtedy Banášovej. I keď pre mnohých ľudí bol jeho zjav šokom, o to viac sa stal moderátor zapamätateľným, pričom dnes snáď nie je nikto, kto by ho nepoznal.

Sajfa

39-ročný manžel Veroniky Ostrihoňovej si na svoje mladé časy zaspomínal zrovna na deň sv. Valentína. ,,Ahoj, budeš moja Valentínka? ÁNO, na tejto foto z roku 2005 som mal aj lesk na perách… ALE ODVTEDY SOM SA ZMENIL,“ doplnil Sajfa komentár k svojmu archívnemu záberu. My len musíme konštatovať, že známy moderátor starne naozaj do krásy!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Sajfa

Zdroj/Foto: Instagram/sajfa