Diváci sa ešte nestihli spamätať zo zmeny moderátorky pre desiaty ročník Farmy a už prichádza ďalšia novinka! Bežná Slováč, z ktorej doteraz pozostávali súťažiaci, je minulosťou – v drsnej šou uvidíme aj celebrity!

Internetom otriasla informácia o tom, že milovaná moderátorka a stálica Farmy Kveta Horvátová nás na jubilejný desiaty ročník opúšťa. Ešte väčším prekvapením bolo odhalenie blondínky, ktorá má ostrieľanú stálicu nahradiť. Novou Farmou nás bude sprevádzať komička Evelyn, vlastným menom Eva Kramerová, čo mnohí považujú za žalostné rozhodnutie – fanúšikovia Farmy ju odmietajú prijať a obávajú sa, že reality šou s ňou pôjde dolu vodou. Slováci sú predsa len konzervatívny národ, ktorý má rád staré známe, a tak sa im s Kvetkou Horvátovou lúčilo len veľmi ťažko. Slzičku za ňou pustil aj hospodár Martin, ktorý si s blondínkou skvele rozumel.

kvetka horvátová

Desiaty ročník Farmy má byť špeciálny a zmien, na ktoré sa musí divák pripraviť, bude viac. Medzi bežných Slovákov sa totiž vmestnajú aj slovenské celebrity – tie budú spolu s nimi súťažiť v drsných podmienkach. Zatiaľ nevieme, na ktorých prominentov sa môžeme tešiť, no špekuluje sa, že „padák“ pre Kvetku Horvátovú bol predsa len účelný – žeby sa teda na Farme predsa len objavila v role súťažiacej? 

Zdroj: topky.sk | Foto: Facebook