Televízia Markíza túto jeseň odštartovala už 14. sériu populárnej reality šou Farma. Obľúbená Kvetka Horváthová bola jej súčasťou takmer dekádu a mnohí fanúšikovia za ňou stále smútia. Vrátila by sa ešte do známeho projektu? 

Ostrieľanú moderátorku po 9-tich rokoch nahradila komička Eva „Evelyn“ Kramerová. Tento ročník sa ale diváci opäť dočkali zmeny. Na statku sa objavil herec Marek Fašiang, ktorého dopĺňa umelá inteligencia Alica. Kvetka Horváthová teraz pre Nový Čas prezradila, či jej Farma chýba.

kvetka horvathova

,,Farma je vec, za ktorou mi je občas smutno, pretože to bol projekt, ktorý som rozbiehala,“ spomína na staré časy sympatická blondínka.

,,Občas si to aj zapnem, keď ide nejaká nová séria. Teraz si pozriem tú ďalšiu, lebo som zvedavá, kam to tvorcovia a ten kreatívny tím posúvajú, ale už to je inde, už je to inak nastavené,“ nechala sa počuť dlhoročná markizáčka, ktorá má v tom, či by sa opäť zhostia úlohy moderátorky statkárskej reality šou, jasno. ,,Všetko je tak ako má byť, takže už by som sa tam nevrátila,“ uviedla Kvetka.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk | Foto: Instagram/kvetkahorvathova