Dlhoročná moderátorka Telerána a jedna z najznámejších tvárí televízie Markíza Kvetka Hotváthová si počas svojho pôsobenia v médiách prešla všeličím. Hoci je na veľa vecí zvyknutá, nájdu sa situácie, ktoré ju rozosmútia. Napríklad osočovanie niekdajšej moderátorky Farmy – Evelyn, vlastným menom Evy Kramerovej.

Kvetka si zaspomínala na svoje účinkovanie vo Farme a pre Markízu uviedla, že ponuku hlavného uvádzača vtedy ešte novej reality šou prijala s radosťou. Do práce sa totiž vracala z materskej dovolenky. Na otázku, či berie projekt ako jeden z prelomových, odpovedá, že určite áno.

„Vďaka nemu ja som sa zasa vlastne vrátila späť sem do Markízy a začala som opäť moderovať Teleráno. Potom neskôr prišiel Reflex, takže ja som sa zasa vrátila ako keby domov späť, takže áno bol zásadný a bol zásadný aj v tom, že zrazu po tej materskej a po tom období, čo som bola niekde inde, tak zrazu som prišla a prišla som do nejakého hlavného vysielacieho času. A ľudia zasa zbystrili, že áá, veď táto ešte stále tu je, veď ona stále moderuje,“ priblížila svoj návrat spred 12-tich rokov Kvetka.

Po účinkovaní v deviatich sériách sa vedenie rozhodlo uvoľniť moderátorský post mladšej krvi, čo malo za následok vlnu kritiky na konto Kvetkinej nástupkyne Evelyn. Nepríjemné komentáre zaskočili i samotnú Horváthovú. Na jednej strane, samozrejme, že ja tých ľudí chápem, že si ma budú s tou Farmou asi spájať naveky, lebo ja som bola ten moderátor, ktorý to rozbiehal, celé začínal a prešiel nejakými deviatimi sériami, takže tomu rozumiem, na druhej strane bolo mi aj trošku ľúto, že ľudia, a to je mi vlastne aj do dnešného dňa ľúto, že ľudia tak nie veľmi vyberavým spôsobom a nie pekne komentujú veci na sociálnych sieťach, že stále tu máme nejaký body-shaming, a možno, aj age-shaming,“ vysvetľuje blondínka.

Za priazeň fanúšikov bola síce vďačná, no dokázala sa vcítiť i do kože populárnej komičky. Čiže tak som to brala, že na jednej strane, ako okej, aj som bola rada, že ľudia ma vnímajú v spojitosti s tou Farmou stále, na druhej strane mi bolo ľúto kvôli tým nie pekným komentárom napríklad na Evelyn, ale život ide ďalej,“ dodáva Kvetka.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

kvetka horváthová, Farma, Markíza, reflex

Zdroj/Foto: markiza.sk, Instagram/evelynjefresh